کانون ایرانیان

۱۳۹۰ فروردین ۱۶, سه‌شنبه

تذکر لاریجانی به احمدی‌نژاد درباره تعلل در تشکیل وزارت ورزش

رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس از ارسال نامه تذکر آمیز رئیس مجلس به احمدی نژاد خبر داد.


سید جلال یحیی زاده در گفت و گو با مهر در پاسخ به این سؤال که مجلس عدم معرفی وزیر برای وزارت ورزش و جوانان را چگونه ارزیابی می کند و تاکنون چه اقدامی انجام داده است، گفت: متاسفانه دولت هیچ عزم جدی برای معرفی وزیر ورزش و تشکیل این وزارتخانه ندارد و در ۷ سال گذشته نیز هیچگاه سازمان تربیت بدنی تا به این اندازه در مقابل مجلس عدم پاسخگویی نداشته است.


وی با تاکید بر اینکه همه نمایندگان از عدم پاسخگویی سازمان تربیت بدنی ناراضی هستند، گفت: متاسفانه در چند ماه اخیر وضعیت بسیار بدتر شده است و کسانی که در این سازمان مسئولیت دارند به دلیل اینکه احساس می کنند ساختارها تغییر کرده است و وزیر باید پاسخگو باشد، هیچ پاسخی نمی دهند.


یحیی زاده یاد آور شد: بیستم فروردین ماه آخرین مهلت دولت برای تشکیل وزارت ورزش است و مجلس از راهکارهای نظارتی و تذکرات برای اجرایی شدن این قانون استفاده می کند.


رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس در پایان گفت : رئیس مجلس نیز نامه تذکر آمیزی به رئیس جمهور درباره اجرای این قانون داده است و ما نیز در انتظار اجرایی شدن آن هستیم.


تشکیل وزارت ورزش و جوانان ۱۳ دیماه سال ۸۹ در مجلس تصویب شد و معاون اول احمدی نژاد در همان تاریخ در مصاحبه با خبرنگاران گفت: دولت به تصویب طرح ادغام سازمان های تربیت بدنی و ملی جوانان و تشکیل وزارت ورزش و جوانان در مجلس انتقاد دارد اما به قانون عمل خواهد کرد.
View Original Article

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر